Hakkımızda

Her insan bir cevherdir, işlendiğinde mücevher olur.

Güvenli ulaşım, huzurlu ortam ve eviniz sıcaklığında problemleriniz için birlikte çaba gösteriyoruz..
Yüz yüze veya online terapilerle hizmet vermekteyiz.

RANDEVU AL

Bizim İçin Önemli Olan

Değerlerimiz


  • Koşulsuz Kabul: İnsanları insan olarak kabul etmek için buradayız. Bizim için sizin kim olduğunuz, nereden geldiğiniz veya hangi inançlara sahip olduğunuz fark etmez. Seanslarımızda, herkesin kendini ifade edebileceği ve kabul görebileceği bir ortam sunuyoruz.
  • Empati ve Anlayış: Danışanlarımızın ihtiyaçlarını anlamak için maksimum çaba harcıyoruz. Her bir deneyim, her bir duygu ve her bir sorun için empatik bir yaklaşım sunuyoruz. Sizi dinliyor, anlıyor ve size en iyi şekilde destek olmak için çalışıyoruz.
  • Motive Edici Destek: Yaşamın getirdiği yüksek stres, endişe ve zorluklarla başa çıkmak için size motivasyon sağlamayı hedefliyoruz. Her seans, sizi daha güçlü ve daha kendine güvenen biri haline getirmeniz için bir fırsattır.
  • Stres ve Kaygı Yönetimi: Yaşamın getirdiği stres ve kaygıları daha iyi yönetmeniz için size rehberlik ediyoruz. Kendi potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı oluyoruz ve daha dengeli bir yaşam sürdürebilmeniz için araçlar sunuyoruz.
  • Gizlilik ve Güvenlik: Danışanlarımızın güvenliği ve mahremiyeti bizim için en üst düzeydedir. Tüm görüşmeler tamamen gizli tutulur ve güvenlik protokollerine uyulur.
  • Profesyonellik: Seanslarımız profesyonel bir ortamda gerçekleştirilir ve en yüksek etik standartlara uyulur. Sizinle işbirliği yapmak için nitelikli ve deneyimli bir ekibimiz vardır.

Biz, sadece bir danışmanlık merkezi değil, aynı zamanda bir destek ve anlayış kaynağıyız. Sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor ve yaşamınızı daha pozitif bir şekilde değiştirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmayı taahhüt ediyoruz.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

0539 251 65 42


ADRES

Eroğlan Mh. Çanakkale Yolu Cd. 318_2 Sk. Halis Akıllıoğlu Apt. Kat:5 Daire:28 Edremit/BALIKESİRTakip Edin

Sosyal Medya HesaplarımızCopyright by Noxeus Digital Arts 2023.All rights reserved.